HOTEL** PIENINY
tel. +48 18 26 29 383
 
 
 
DOM WYPOCZYNKOWY POD TABOREM
tel. +48 18 26 29 322
 
 
 
ZESPÓŁ REKREACYJNY POLANA SOSNY
tel. +48 18 334 77 60
tel. +48 18 262 94 03
tel. +48 519 33 71 24
 

Imprezy integracyjne

Impreza integracyjna na poziomie

Pełne atrakcji Pieniny to znakomite miejsce na zorganizowanie firmowej imprezy integracyjnej. Niedzica to niewielka miejscowość położona z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Piękne widoki, Jezioro Czorsztyńskie, Pieniny z wielką ilością tras pieszych, rowerowych i ciekawych destynacji, dobrze rozbudowana infrstruktura hotelarska i gastronomiczna, mnogość zabytków to niewątpliwe atuty regionu. Tutaj po prostu nie da się nudzić!

Baza noclegowa

CTiR Niedzica.pl dysponuje odpowiednią bazą hotelową, aby przyjąć nawet największe grupy gości.

Oferujemy ponad 150 miejsc noclegowych w Hotelu** Pieniny oraz w DW Pod Taborem. Oferujemy naszym gościom również wiele atrakcji: kort do tenisa, pole do minigolfa, gabinet odnowy biologicznej, kręgielnię czy wypożyczalnię rowerów.

Sale konferencyjne

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także w pełni wyposażone sale konferencyjne, które świetnie nadają się do prowadzenia szkoleń, konferencji lub firmowych narad - a to wszystko nad Jeziorem Czorsztyńskim, w Pieninach, w malowniczej Niedzicy. Kierując się potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy warunki efektywnego powiązania pracy z wypoczynkiem.

Atrakcje regionu

W Pieninach naprawdę jest co robić. Oprócz pieszych i rowerowych wędrówek po górach, w naszym regionie znajduje się mnóstwo zabytków i atrakcji. Dzięki dobrze rozbudowanej infrastrukturze turystycznej, nasi goście nie mogąnarzekać na brak zajęć. Ogniska, kuligi, sale bankietowe, regaty na Jeziorze Czorsztyńskim, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, boiska, przystań wodna, pobliskie termy, zwiedzanie Zamku i elektrowni wodnej, rafting, spływ Przełomem Dunajca - to wszystko oraz wiele innych atrakcji czeka na naszych gości!

Dane kontaktowe

Wszystkich informacji na temat organizacji imprez w Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl udziela Pan Bogdann Mieczkowski:
tel. 604 671 976, email: marketingniedzica@gmail.com

 


imprezy integracyjne

imprezy integracyjne w góach

imprezy integracyjne w pieninach

imprezy integracyjne w niedzicy

imprezy firmowe

imprezy firmowe w górach

imprezy firmowe w pieninach

imprezy firmowe w niedzicy