HOTEL** PIENINY
tel. +48 18 26 29 383
 
 
 
DOM WYPOCZYNKOWY POD TABOREM
tel. +48 18 26 29 322
 
 
 
ZESPÓŁ REKREACYJNY POLANA SOSNY
tel. +48 18 334 77 60
tel. +48 18 262 94 03
tel. +48 519 33 71 24
 

Pomysł na Wielkanoc

Święta w Pieninach - w Niedzicy - to świetny pomysł na Wielkanoc. Proponujemy noclegi w Hotelu ** Pieniny, DW Pod Taborem i na Polanie Sosny, w Regionalnych Chatach. Jeżeli szukasz pomysłu na Wielkanoc zapraszamy do nas! 
 
 
4 DNIOWY PAKIET
Święta Wielkanocne
na Polanie Sosny


Święta Wielkanocne w Chacie z klimatem będą odskocznią od codzienności. Oferujemy pełną ciepła i życzliwości atmosferę. Kuchnia Restauracji Dwór przygotuje świąteczne potrawy zarówno  kuchni polskiej jaki i góralskie specjały według tradycyjnych receptur. Nasz personel sprawi, że Święta Wielkanocne spędzone z nami będą wyjątkowe i na długo pozostaną

w Państwa pamięci.

Proponujemy spędzenie tych Świąt poza domem, w pięknym otoczeniu Pasma Pienin, Gorców, jeziora, zamku Dunajec- niegdyś granicznej warowni węgierskiej. 

 

    

Cena pakietu zawiera
-  3 noclegi w pokojach 2,3,4– osobowych z łazienką i TV
- 1 uroczyste śniadanie w Niedzielę Wielkanocną
-  2 śniadania w formie bufetu w Restauracji Dwór
-  2 obiadokolacje w Restauracji Dwór
-  Obiad w Niedzielę Wielkanocną
-  koszyczek wielkanocny


Pakiet 4-dniowy  30.03-02.04.2018


 

Ponadto oferujemy:

 - bezpłatny monitorowany parking
-  miejsce na grilla i ognisko
-  dostęp do Internetu (strefa Wi Fi )
-  korzystanie z sauny fińskiej

 


UWAGA:

5% rabat przy zakupie oferty do 16 marca 2018                                                                                         

 

 
 
pomysł na wielkanoc
 
Niedzica to wspaniała miejscowość, w której można wypocząć, zrelaksować się, zobaczyć mnóstwo ciekawych miejsc a także doskonale zjeść w jednej z naszych restauracji: w Restauracji Dwór lub w Restauracji Zielony Zakątek.
 
pomysl na wielkanoc
 
Ciągle brakuje pomysłów? Zapraszamy do zwiedzenia okolicy: Elektorwnia Woda, Zamek Dunajec, Trzy Korony, Sokolica i wiele innych atrakcji czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Jeżeli zdecydujesz się na pobyt w Niedzicy, z pewnością nie będziesz się nudził. Liczne trasy piesze oraz rowerowe gwarantują, że każdy dzień będzie wspaniałą przygodą! Dysponujemy także wypożyczalnią rowerów.
 
pomysły na wielkanoc
 
Co roku proponujemy także naszym klientom gotowy pomysł na Wielkanoc - pakiety pobytowe, atrakcyjne cenowo, które oprócz samego pobytu i wyżywienia zapewniają wiele atrakcji, takich jak: warsztaty malowania pisanek, koszyczek wielkanocny dla każdej rodziny, poszukiwanie zajączka dla najmłodszych, turniej bowlingowy z nagrodami czy przejazd wozem konnym na święcenie potraw.
 
pomysly na wielkanoc
 
Wszystkim naszym klientom zapewniamy:
- miejsce zabaw dla dzieci
- bezpłatny monitorowany parking
- miejsce na grilla i ognisko
- dostęp do internetu (strefa WiFi)
 
pomysł na wielkanoc
 
Czy masz lepszy pomysł na Wielkanoc niż pobyt w Niedzicy? Z pewnością nie! Zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby zaplanować święta Wielkanocne w Niedzicy!